DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Werckpost
  • Kontakt: Aleksander Werckpost
  • Telefon: 667868001
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji

Praca w Holandii (miasto Zeewolde)

Przetwórstwo mięsa drobiowego / Pracownik produkcji

Szukasz lekkiej, ale stabilnej pracy za granicą z przejrzystymi warunkami zatrudnienia?
Zależy Ci na przyjaznej atmosferze, zgranym zespole i fajnym szefie?
Mamy dla Ciebie świetną ofertę!

Praca w międzynarodowej firmie, która od ponad 100 lat zajmuje się  przetwórstwem mięsa drobiowego oraz dostarcza produkty drobiowe na terenie całej Europy. Mają łącznie 6 lokalizacji w Holandii i 2 w Polsce.

Zakres obowiązków:

-Panierowanie podzielonych partii drobiu,
-Pakowanie podzielonych partii drobiu i produktów drobiowych,
-Ważenie i etykietowanie partii drobiu i produktów drobiowych,
-Kontrola jakości produktów na każdym etapie pracy,
-Komplementowanie zamówień,
-Dbanie o ciągłość procesu produkcyjnego,
-Drobne prace porządkowe.

Oferujemy:
-Legalną, holenderską umowę o pracę,
-Praca w godzinach: 1 zmiana 7:00-15:45 / 2 zmiana 15:45-24:00,
-Stawka godzinowa: €13,27 (+6,00% dodatku ADV = €14,06),

-Dodatek urlopowy 10,82%,
-Dodatek wakacyjny 8,33%,
-Godziny nadliczbowe (41-42) 125%,
-Godziny nadliczbowe (>42) 150%,
-Godziny nocne (21:00-05:00) 130%,
-Sobota 5-13:00 | 13-18:00 | 18-24:00 /  115% | 130% | 150%,
-Niedziela 200%,
-Tygodniowy system wynagrodzeń,
-Ubezpieczenie zdrowotne,
-Zakwaterowanie w pokojach max 2os., z dostępem do WI-FI,
-Transport z miejsca zamieszkania do pracy oraz z powrotem,
-Zapewniamy odzież do pracy.

Oczekiwania wobec kandydata:
-Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
-Dyspozycyjność względem dłuższego okresu  pracy,
-Dopasowania się do warunków pracy w niższej temperaturze (ok.2*C),
-Mile widziane prawo jazdy.

     Jako agencja pracy Werckpost po przyjeździe kandydata zapewniamy opiekę podczas całego procesu zatrudnienia  (wyrobienie numeru BSN, podpisanie umowy, zakwaterowanie i rozpoczęcie pracy) oraz wsparcie koordynatora przez cały okres zatrudnienia.